Vyhledávání

Kontakty

ZEMGAS s.r.o.

Telefon: 777 976 150
Email: eklek@seznam.cz

Prodejní sklad:
Vilová 350
Liberec 460 10

Aktualita k 29.10.2018

 

Aktuálně nabízíme 2 roky proschlý buk za 2200,- Kč za prmr 

Nabízíme dřevníky z pletiva na uskladnění palivového dříví. 

Výhodou tohoto dřevníku je malá náročnost na prostor. Cena je 4900,- včetně DPH.

 

Všem našim zákazníkům přejeme hezký rok 2017.

Ceny se v průběhu roku budou zřejmě znovu měnit na základě aktuální poptávky a nabídky a jsou platné tak, jak jsou uvedeny v okamžiku provedení objednávky. Aktuálně nabízíme více druhů palivového dřeva (viz sekce - objednávka).   

Aktualita

Aktuálně nabízíme 2 roky proschlý buk za 2200,- Kč/prmr

O nás

Prodejem palivového dříví se zabýváme od roku 2009. Dřevní surovina nakoupená u nás pochází výhradně od soukromých vlastníků, z necertifikovaných lesů, je vytěžena v ČR v souladu s platnými předpisy a nepochází z kontroverzních zdrojů. Ceny jsou stanoveny dohodou. 

Standartně provádíme řezání a štípání polen na délku 33 cm. Podle požadavku zákazníků lze přizpůsobit délku štěpiny až na 50 cm. Prodáváme dříví výhradně štípané a rovnané a to narovnané na korbu Fiat Ducato (max. 4 Prmr) popřípadě rovnané v plechových Gitterboxech k odvozu vlastním vozidlem. Neprodáváme dříví sypané (Prms) protože takovéto měření dříví považujeme za neobjektivní a poškozující kupující.

Zabezpečujeme i dopravu k zákazníkovi (viz samostatný článek - Doprava). Za dříví se platí při dodání a to pouze hotově. Za takto provedenou platbu od nás obdržíte vždy daňový doklad.

V průběhu roku se může nabídka druhů dřevin a cen lišit s ohledem na lokality provádění těžby a aktuální ceny dřeva na trhu. 

Aktuální nabídku dříví skladem a ceny najdete v sekci objednávka.

Vytvořilo AVITO.cz, redakční systém pagio.cz